شرکت طرح پردازان گاتا ایرانیان با شماره ثبت ۶۰۵۴ فعالیت رسمی خود را در سال ۹۵ از سر گرفت. فعالیت های این شرکت را در سه حوزه مختلف میتوان خلاصه کرد : ۱- مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی و صنعتی :
در این حوزه اجرای انواع پروژه های عمرانی شامل ویلا های پیش ساخته، سازه و سوله های صنعتی با بکارگیری مجرب ترین مهندسین و اجرا کنندگان انجام می گردد.
۲- تولید کننده انواع ورق های فلزی و پوشش سقفی با برند گاتا فلز :
کارخانه گاتا فلز واقع در شهرک صنعتی صفادشت استان تهران است که فاز اول تولید آن شامل دستگاه های رول فرمینگ جهت تولید انواع ورق های سقفی طرح کرکره سینوسی، ذوزنقه شادولاین، دامپا، سفال جنوا و سفال تایلی جهت پوشش سقف منازل، ویلا ها، کارگاه ها و سوله های صنعتی می باشد. فاز دوم این کارخانه شامل دستگاه های تولید ورق های عرشه فولادی در سه گام ۶، ۷ و ۷/۵ و همچنین دستگاه تولید شبکه مش می باشد که در ساخت سازه های عظیم از جمله ساختمان های طبقاتی، انواع مراکز خرید، برج ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار تمامی این خدمات دستگاه اسلیتر جهت برش رول به رول و رشته بری انواع رول های فلزی تا ضخامت 4 میل ، دستگاه رول به شیت جهت تبدیل انواع رول های فلزی به ورق های صاف با طول آزاد و همچنین دستگاه های خمکاری و برش کاری جهت تولید انواع فلاشینگ (نما، آبرو، تیزه یا پالونی، نبشی، ناودانی و ...) نیز مستقر می باشند.