اتاق های ایزوله

شرکت طرح پردازان گاتا ایرانیان با اخذ نمایندگی رسمی فروش اتاق های ایزوله از مجتمع صنعتی ماموت در سرتاسر کشور به خصوص استان البرز ، خود اقدام به فروش این محصولات در نمایندگی خود با کد رسمی 5043 نموده است.

 

اتاق حمل بار

اتاق حمل بار (cargobox) به جعبه یا باکسی گفته می شود که بر روی کامیون نصب میگردد و به شکل یک ماشین حمل بار درآمده که در کارخانه ماموت تولید و در نمایندگی 5043 کرج به فروش می رسد. مجتمع صنعتی ماموت یکی از برترین شرکت هایی می باشد که در زمینه طراحی و ساخت و نصب انواع این اتاق ها فعالیت می کند. این اتاق ها که بر روی کامیون نصب می گردد بهترین گزینه برای حمل و نقل اقلام تولیدی در مسیر های شهری و بین شهری است و دارای ویژگی هایی همچون سبکی. استحکام بالا و عایق در برابر سرما و گرما می باشد.

ساختار اتاق های حمل بار:

اتاق های حمل بار از ساندویچ پانل دورو ورق پیش رنگ شده با عایق فوم پلی اورتان که کف آن از ورق آهن اجدار می باشد ساخته شده است. همچنین داخل اتاق دارای سیستم روشنایی می باشد. درب عقب این اتاق دو لنگه می باشد و بر روی هر لنگه 3 عدد لولا از جنس چوب چند لایه با دورو ورق آلوزینک و دارای عایق بندی pvc با لاستیک مخصوص می باشد. درب عقب آن شامل چوب چند لایه 18 میلیمتر با دو رو ورق می باشد و دور تا دور آن با لاستیک مخصوص عایق بندی شده است.

اتاق حمل باري نصب بر (HB 485-N) ISUZU 5.2 ton
اتاق حمل باري نصب بر (HB 485-N) ISUZU 5.2 ton
اتاق حمل بار 6 تن A-823
اتاق حمل بار 6 تن A-823

اتاق های یخچالی

اتاق یخچالی باکس یا جعبه ای می باشد که بر روی شاسی وسیله نقلیه نصب شده و برای انتقال تولیداتی که نیازمند سرمایش می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. اتاق های یخچالی می بایستی دارای ویژگی های خاصی باشند به عنوان مثال دارای عایق گرما باشند تا مقدار اتلاف انرژی به حداقل برسد. همچنین می بایستی ایزوله باشند به طوری که امکان ورود و خروج آلودگی و هوا به داخل آن وجود نداشته باشد. ابعاد این اتاق بسته به نوع شاسی وسیله نقلیه و همچنین نیاز مشتری متفاوت است.

ساختار اتاق یخچالی:

اتاق های حمل بار از جنس ساندویچ پانل مخصوص دورو ورق پیش زنگ شده با عایق پلی اورتان میباشد. همچنین کف آن از ورق آهن اجدار ساخته شده است. داخل اتاق دارای سیستم روشنایی است. درب عقب این اتاق دو لنگه و بر روی هر لنگه آن3 عدد لولا با ضخامت 8 میلیمتر از جنس چوب چند لایه با دورو ورق آلوزینک و دارای عایق بندی pvc با لاستیک مخصوص میباشد.
a880
اتاق یخچالی 6 تن ماموت مدل A-880
a821
اتاق یخچالی ماموت مدل 821-A
اتاق یخچالی نصب بر نیسان
اتاق یخچالی نصب بر نیسان
اتاق حمل نوشابه ماموت
اتاق حمل نوشابه ماموت