ساندویچ پانل سقفی

روش تولید ساندویچ پانل سقفی

اين نوع ساندويچ پانل به چند روش : دو رو ورق آلوزينگ و يا دو رو گالوانيزه ، يك رو آلوزينگ و يك رو گالوانيزه ، يك رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي از داخل و يا يك رو گالوانيزه از بيرون و يك رو فويل از داخل با ضخامت 4 تا 10 سانتيمتر با فوم تزريقي پلي اورتان سخت توليد ميگردد.
اين نوع ساندویچ پانل در برابر رشد گیاهان و قارچها مقاوم  بوده و به دلیل نداشتن بو ، عدم ريزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترين نوع پوشش در سقف سوله های صنعتی میباشد.

پانل سقفی با ضريب هدايت حرارتی بسیار پايین از بهترين نوع عايق های صنعتی جهت پوشش سقف است . عرض مفید پانل سقفی 1 متر است كه با در نظر گرفتن اورلپ ، عرض كلي آن 07/1 متر می باشد . ضمناً شكل ورق اورلپ شده به گونه اي میباشد كه بهترين حالت آب بندی و زيبايی سطح کار در هنگام اورلپ کردن دو پانل سقفی بر روی يکديگر را مهیا میسازد.
- نوع ديگري از ساندویچ پانل هاي توليد شده شرکت از يك رو ورق و طرف ديگر از فويل آلومينيوم يا كاغذ است كه بهترين نوع براي سقف كاذب و پوشش روي سازه های صنعتي و انبارسوله ها ميباشد.

در ضمن مجتمع صنعتی ماموت جهت انتخاب صحيح ساندويچ پانل هاي سقفي بر اساس ضريب انتقال حرارت و فاصله تكيه گاه ها و همچنين نحوه اتصال آنها به سازه مشخصات فني و جدول كد گذاري را ارائه ميدهد .

ورق رويي شادولاين طرح ذوزنقه
ضخامت : 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 8.5 و 10 سانتيمتر
عرض : ثابت 08/1 متر (7 سانتيمتر اورلپ) مفيد 01/1 متر
طول با طرح ذوزنقه : 1 الي 13 متر بدلخواه مشتري
طول ورق طرح سفال : 22/1 الي 015/7 متر (مضربي از 5/30 سانتيمتر)